در جشنواره تابستانه شیک شلف , با قیمت های فوق العاده
استند

استند در فروشگاه ها باعث نظم بخشیدن به قرارگیری اقلام و تبلیغ کالاها می باشد. فرقی ندارد چه محصولی را در استند قرار می دهید؛ ماهیت استند سبب می شود چشم ها به اقلام درون آن خیره شود.
از انواع استند می توان به استند ایستاده، استند رومیزی و استند دیواری اشاره کرد.

استند ابزار

ابزار فروشی‌ها از جمله مکان‌هایی هستند که روزانه مراجعه کننده زیادی دارند. صاحبان ابزار فروشی‌ها به این دلیل که محصولات خود را به بهترین شکل در معرض دید مشتریان قرار دهند، می‌توانند از استند ابزار استفاده کنند. استند ابزار یکی از پرکاربردترین وسایلی است که در انواع ابزارفروشی‌ها استفاده می‌شود. با توجه به اینکه اکثر محصولات ابزارفروشی‌ها ریز و کوچک هستند، پس برای نظم بخشیدن به محیط خود می‌توانند از استند ابزار استفاده کنند. در ادامه با انواع استند ابزار آشنا خواهید شد.

استند ابزار دیواری

استند ابزار دیواری یک نوع استند ابزار است. استند ابزار دیواری را می‌توان روی دیوار نصب کرد. برای اینکه ابزارآلات به خوبی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و در دسترس باشد، می‌توان از نوعی استند ابزار دیواری که در سطح بالا قرار می‌گیرد، استفاده کرد و فروش را به حداکثر رساند.
یکی از بهترین انواع استند ابزار، استند ابزار دیواری است؛ زیرا به نظم و ترتیب بخشیدن به ابزارفروشی‌هایی که اندازه کوچکی دارند، بسیار کمک می‌کند. با توجه به این‌که استند ابزار دیواری روی دیوار قرار می‌گیرد، از گم شدن اکثر وسایل ریز و کوچک ابزارفروشی‌ها جلوگیری خواهد کرد.

استند ابزار پانچی

یکی دیگر از انواع استندهای ابزاری، استند ابزار پانچی است. استند ابزار پانچی از یک صفحه پانچ تولید شده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، مدل قرارگیری شاخک‌ها را تغییر دهید. در کارگاه، ابزار فروشی و هر مرکز تولیدی و صنعتی، برای آویزان کردن ابزارها می‌توانید از استند ابزار پانچی استفاده کنید و از آنجایی که استند ابزار پانچی سبک است، قابلیت جابه‌جایی دارد. استند ابزار پانچی در دو مدل ارائه می‌شود. در مدل اول ارتفاع ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض ۱۰۰ سانتی‌متر است و در مدل دوم ارتفاع ۱۷۰ سانتی متر و عرض ۵۰ سانتی متر است. 
استند ابزار پانچی طرفداران زیادی دارد؛ زیرا افراد می‌توانند با توجه به علاقه و نیازی که دارند، مدل شاخک‌ها را تغییر دهند و بهترین استفاده را از استند ابزار پانچی کنند. با تغییر شاخک‌های استند ابزار پانچی با توجه به نیاز خود، می‌توانید انواع ابزارهای ریز و درشت خود را در دسترس قرار دهید.

قیمت استند ابزار

قیمت استند ابزار به عواملی مانند نوع استند ابزار، ابعاد و جنس بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت استند ابزار می‌توانید به سایت شیک شلف تولید کننده انواع استند ابزار مراجعه کنید.
برای اطلاع از قیمت استند ابزار، باید به این نکته توجه داشت که قیمت استند ابزار بستگی به سایز و نوع استند دارد. یکی از مهم‌ترین مواردی که افراد برای خرید استند ابزار مد نظر قرار می‌دهند، قیمت استند ابزار است. قیمت استند ابزار در شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است.

خرید استند ابزار

امروزه کمتر فروشگاهی را می‌توان یافت که از استند ابزار برای معرفی و نمایش محصولاتش استفاده نکند. در واقع می‌توان این طور گفت که قیمت استند ابزار در برابر ویژگی‌های مثبتی که دارد، کاملاً مناسب است. برای خرید استند ابزار می‌توانید با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند ابزار در تماس باشید.  
برای اکثر صاحبان ابزار فروشی‌ها، خرید استند ابزار بسیار واجب است. برای خرید استند ابزار، حتماً به کاربرد استند ابزار توجه کنید تا مناسب شما باشد. از آنجایی که شیک شلف متنوع‌ترین و بهترین انواع استند ابزار را دارد، بهترین گزینه برای افرادی است که قصد خرید استند ابزار را دارند.          

استند پانچی

یکی دیگر از استندهای فروشگاهی استند پانچی است. پانچ به میله‌های نازکی که برروی استند پانچی قرار دارد گفته می‌شود. با استفاده از استند پانچی می‌توان اقلام فروشگاه را به پانچ‌های استند آویزان کرد و آن‌ها را در معرض دید خریداران احتمالی قرار داد. استفاده از استند پانچی برای فروشگاه‌هایی که با مشکل کمبود جا دست و پنجه نرم می‌کنند، پیشنهاد فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. 
استند پانچی به شکل ایستاده در مغازه شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید از هنگرها وسایل خود را آویزان کنید و آن‌ها را در معرض نمایش برای مشتریان خود قرار بدهید. استند پانچی هم در محیط‌های داخلی و هم محیط خارجی قابل استفاده است و از جنس‌هایی نظیر فلز، چوب، پارچه و غیره تهیه می‌شود. انواع لوازم ریز و درشت را می‌توان از استند پانچی آویزان کرد. 
اصلی‌ترین ویژگی استند پانچی، ایجاد آرایش مخصوص به وسیله شاخک‌ها است. ارتفاع استند پانچی ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض استند پانچی ۵۰ سانتی‌متر است.
یکی از پرکاربردترین وسایل در انواع مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و کوچک، استند پانچی است. اگر می‌خواهید محصولات شما بهتر و بیشتر در معرض دید قرار بگیرند، بهترین گزینه استند پانچی است. با در معرض نمایش قرار دادن محصولات خود به کمک استند پانچی، شانس فروش آن‌ها را افزایش خواهید داد.

انواع استند پانچی

انواع استند پانچی شامل ایستاده، رومیزی، گردان و دیواری است؛ که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
برای این‌که محصولات مغازه و فروشگاه خود را بیشتر در معرض دید قرار بدهید، باید با انواع استند پانچی آشنا باشید. انواع استند پانچی شامل استند پانچی دیواری، استند پانچی گردان و غیره می‌شود. برای آشنایی بیشتر با انواع استند پانچی، سایت شیک شلف بهترین گزینه است؛ زیرا بیشترین انواع استند پانچی را دارد.

استند پانچی دیواری

استند پانچی دیواری یک نوع از استند پانچی است. برای این‌که بتوانید محصولات و اکسسوری‌های خود را به زیبایی بر روی دیوار به نمایش بگذارید و مشتریان محصولات را به خوبی مورد ارزیابی قرار بدهند و خرید کنند، می‌توانید از استند پانچی دیواری استفاده کنید. استند پانچی دیواری قابلیت نصب بر روی دیوار انواع فروشگاه‌ها را دارند.
استند پانچی دیواری بسیار پرکاربرد است. به کمک استند پانچی دیواری، می‌توانید محصولات خود را در معرض نمایش قرار بدهید و فروش مغازه و فروشگاه خود را بیشتر کنید. امروزه اکثر فروشگاه‌ها و مغازه‌های بزرگ، از استند پانچی دیواری استفاده می‌کنند.

استند پانچی گردان

یکی دیگر از انواع استند پانچی، استند پانچی گردان است؛ که از پرکاربردترین استندهای فروشگاهی و تبلیغاتی محسوب می‌شود. برخلاف استند پانچی دیواری، استند پانچی گردان قابلیت چرخاندن دارد. استند پانچی گردان از ورقه‌های پانچ شده‌ای ساخته شده که روی این ورقه‌ها، آویزهای پانچی قرار دارد. با چرخاندن استند پانچی گردان، مشتریان این امکان را پیدا می‌کنند تا تمامی اقلام را با دقت نظاره کنند و گزینه مورد نظر خود را خریداری کنند. 
استند پانچی گردان یک استند پانچی مربعی است؛ که از همه جهت قابل استفاده است. ارتفاع استند پانچی گردان ۱۵۵ سانتی‌متر و طول هر ضلع استند پانچی گردان ۲۵ سانتی‌متر است. استند پانچی گردان دارای یک پایه‌ی چرخدار است که حمل و نقل را تسهیل می‌کند.
استند پانچی گردان، یکی از رایج‌ترین انواع استند پانچی است؛ زیرا محصولات را به خوبی در معرض دید مشتری قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید در بین فروشگاه‌ها و مغازه‌های بزرگ رقیب، بیشترین فروش را داشته باشید، بهترین گزینه ابزاری مثل استند پانچی گردان است؛ تا محصولات شما را به خوبی به مشتریان نشان دهد. 

استند پانچی گردان رومیزی

استند پانچی گردان رومیزی یکی دیگر از انواع استند پانچی است. استند پانچی گردان رومیزی طوری طراحی شده است که می‌توان از قسمت پایین آن نیز به‌عنوان نگه‌دارنده‌ی برخی وسایل استفاده کرد. ارتفاع استند پانچی گردان رومیزی ۶۷ سانتی‌متر، طول استند پانچی گردان رومیزی ۲۴ سانتی‌متر و عرض آن ۲۴ سانتی‌متر است.
با استفاده از استند پانچی گردان رومیزی، می‌توانید محصولات فروشگاه و مغازه خود را دم دست مشتری قرار دهید. با استفاده از استند پانچی گردان رومیزی، مشتریان محصولات را از نزدیک می‌بینند و احتمال خرید بیشتر مشتریان از مغازه و فروشگاه شما بیشتر خواهد شد. 

قیمت استند پانچی

قیمت استند پانچی به عواملی مانند نوع، جنس و ابعاد استند پانچی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت استند پانچی، می‌توانید به سایت شیک شلف تولید کننده انواع استند پانچی مراجعه کنید.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در خرید استند پانچی، قیمت استند پانچی است. اگر شما هم دنبال مناسب‌ترین قیمت استند پانچی هستید، سایت شیک شلف بهترین گزینه‌ها را برای شما مد نظر دارد. قیمت استند پانچی سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است؛ تا شما بتوانید در تعداد زیادی این استندها را تهیه کنید.

خرید استند پانچی

با خرید استند پانچی می‌توان اقلام فروشگاه‌ها را به نحو شکیل و مرتب در معرض دید خریداران احتمالی قرار داد و به آن‌ها در تجربه یک خرید بهتر کمک کرد. جهت خرید و استعلام قیمت استند پانچی با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند پانچی تماس بگیرید. 
اگر شما هم قصد خرید استند پانچی را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید استند پانچی، می‌توانید در سایت شیک شلف با انواع استند پانچی آشنا شوید.     

استند چیپس و پفک

برای اینکه در مغازه خود، چیپس و پفک‌ها را بهتر به معرض نمایش بگذارید و آن‌ها را بر حسب نوع طبقه بندی کنید، پیشنهاد می‌شود از استند چیپس و پفک استفاده کنید؛ تا هم به محصولات خود نظم و ترتیب ببخشید و هم به مشتری در انتخاب صحیح کمک کنید. با استفاده از استند چیپس و پفک، علاوه بر محافظت از آن‌ها در برابر خرد شدن، مشتریان نسبت به خرید آن‌ها وسوسه می‌شوند. 
اکثر افراد با دیدن چیپس و پفک، تصمیم به خرید چیپس و پفک می‌کنند. مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ، برای این‌که بیشتر چیپس و پفک بفروشند، از استند چیپس و پفک استفاده می‌کنند. با استفاده از استند چیپس و پفک، مشتریان انواع چیپس و پفک را بهتر می‌بینند و تصمیم به خرید می‌گیرند.

خرید استند چیپس و پفک

با خرید استند چیپس و پفک، سوپرمارکت‌ها می‌توانند تنقلات خود را از له شدن و خرد شدن در امان نگه دارند. جهت خرید استند چیپس و پفک و استعلام قیمت استند چیپس و پفک با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند چیپس و پفک در تماس باشید.
اگر شما هم قصد خرید استند چیپس و پفک را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. خرید استند چیپس و پفک، برای همه مغازه‌ها و فروشگاه‌ها، امری واجب است.

قیمت استند چیپس و پفک

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید استند چیپس و پفک مناسب، قیمت استند چیپس و پفک است. قیمت استند چیپس و پفک در سایت شیک شلف، بسیار مقرون به صرفه است. اگر شما هم دنبال مناسب‌ترین قیمت استند چیپس و پفک هستید، سایت شیک شلف بهترین گزینه است.  

استند حبوبات

داشتن استند حبوبات، از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون داخلی مغازه است. برای نگهداری و در معرض نمایش گذاشتن حبوبات، از استند حبوبات استفاده می‌شود. بر روی استند حبوبات، محفظه‌هایی وجود دارد که حبوبات را داخل آنها می‌ریزند. از آنجایی که در فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها، تمیز و مرتب بودن یکی از عوامل اصلی در فروش به حساب می‌آید؛ پس با استند حبوبات هم به مغازه خود نظم ببخشید و هم از حبوبات محافظت کنید. با استفاده از استند حبوبات، می‌توان حبوبات را در محفظه‌های قابل رویت قرار داد و از نشستن حشرات و پرندگان روی آن‌ها و هم‌چنین از نشستن کثیفی و آلودگی روی آن‌ها جلوگیری کرد.
اکثر مغازه‌ها و فروشگاه‌های خوراکی، برای نشان دادن انواع حبوبات به مشتریان از استند حبوبات استفاده می‌کنند. با استفاده از استند حبوبات در مغازه و فروشگاه خود، به مشتریان در انتخاب درست و خرید مقدار مناسب حبوبات کمک خواهید کرد. به کمک استند حبوبات، مشتریان می‌توانند به مقداری که نیاز دارند خرید کنند و همین موضوع رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد. 

قیمت استند حبوبات

قیمت استند حبوبات به ابعاد استند بستگی دارد. هرچقدر ابعاد بزرگ و کوچک شوند، به همان نسبت قیمت استند حبوبات نیز تغییر خواهد کرد. جنس مواد اولیه و هم چنین نوع برند نیز، در قیمت استند حبوبات تأثیرگذار خواهد بود.
قیمت استند حبوبات در سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است؛ تا مشتریان بتوانند به تعداد مناسب استند حبوبات تهیه کنند. سایت شیک شلف از مناسب‌ترین قیمت استند حبوبات برخوردار است و مشتریان را در خرید تعداد بیشتر استند حبوبات همراهی می‌کند.

خرید استند حبوبات 

با خرید استند حبوبات می‌توان حبوبات مغازه را به نحوی شکیل در درون ظرف‌ها قرار داد و از نشستن گرد و غبار و آلودگی روی آن‌ها جلوگیری کرد. برای خرید استند حبوبات با کارشناسان شیک شلف، تولیدکننده استند حبوبات در تماس باشید. 
اگر شما هم قصد خرید استند حبوبات را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید استند حبوبات مناسب، به اندازه مغازه و میزان نیاز خود توجه داشته باشید.

استند خشکبار و آجیل

خشکبار فروشی‌ها برای اینکه هم در فضای داخلی مغازه خود دکوراسیون خوبی ایجاد کنند و هم برای اینکه به انواع و اقسام آجیل‌ها نظم و ترتیب ببخشند و آنها را به زیبایی در کنار یکدیگر بچینند، می‌توانند از استند خشکبار و آجیل استفاده کنند. استند خشکبار و آجیل جای کمی از فروشگاه را اشغال می‌کند و محصولات زیاد و متنوعی را در خود جای می دهد.در استند خشکبار و آجیل، محصول جدید از بالای ظرف پر می‌شود و محصول قدیمی از پایین ظرف خارج می‌شود.
در استند خشکبار و آجیل، محصولات دچار خرابی و پوسیدگی نخواهند شد. استند خشکبار و آجیل از کثیف شدن آجیل جلوگیری می کند. از آنجایی که خشکبار و آجیل طرفداران زیادی دارد، در صورتی که مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی که خشکبار و آجیل می‌فروشند از استند خشکبار و آجیل استفاده کنند، می‌توانند فروش خود را بسیار بیشتر کنند. با استفاده از استند خشکبار و آجیل، مشتریان با انواع خشکبار و آجیل آشنا می‌شوند و مقدار بیشتری خرید می‌کنند. در صورت استفاده از استند خشکبار و آجیل، رضایت مشتریان افزایش می‌یابد؛ زیرا مشتریان می‌توانند به مقدار مورد نیاز خرید کنند.

خرید استند خشکبار و آجیل

آجیل و خشکبار خوراکی‌هایی هستند که افراد در تمام زمان‌ها آن ها را خریداری می‌کنند. با خرید استند خشکبار و آجیل، مطمئن می‌شوید که آجیل و خشکبار، به تازه‌ترین شکل ممکن و بدون گرد و غبار به دست مشتریان می‌رسد. جهت خرید استند خشکبار و آجیل و استعلام قیمت با کارشناسان شیک شلف، تولیدکننده استند آجیل و خشکبار در تماس باشید.
اگر شما هم در مغازه و فروشگاه خود به فروش خشکبار و آجیل مشغول هستید، خرید استند خشکبار و آجیل بسیار برای شما واجب است. با خرید استند خشکبار و آجیل، میزان فروش خود را افزایش خواهید داد. در صورت خرید استند خشکبار و آجیل، مشتریان رضایت بیشتری از خرید خواهند داشت؛ زیرا می‌توانند به مقدار مورد نیاز خرید کنند.

استند میوه

در میوه فروشی‌ها برای اینکه به فضای فروشگاه نظم ببخشند، از استند میوه استفاده می‌کنند. با استفاده از استند میوه، انواع مختلف میوه‌ها و سبزیجات به ترتیب و در ردیف‌های جدا قرار خواهند گرفت. در استند میوه روی هر طبقه، ۴ تا ۸ سبد قرار می‌گیرد. با قرار دادن استند میوه در فروشگاه، خرید برای مشتریان شما بسیار راحت‌تر خواهد شد و درنتیجه فروش فروشگاه زیاد می‌شود.
با توجه به این نکته که میوه فروشی‌ها از پر رفت و آمدترین مغازه‌ها هستند، نیاز بسیار زیادی به نظم و ترتیب دارند. بهترین گزینه برای افزایش نظم و ترتیب در میوه فروشی‌ها، استفاده از استند میوه است. با استفاده از استند میوه، مشتریان انواع و اقسام میوه‌ها را می‌بینند و در نتیجه خرید بهتر و بیشتری خواهند کرد. استند میوه در نظم بخشیدن و زیبا کردن مغازه و فروشگاه شما، نقش تأثیرگذاری ایفا می‌کند.

جنس استند میوه

برای اینکه رفت و آمد هوا از پوسیدگی میوه‌ها جلوگیری کند، استند میوه را از دو نوع مشبک و نرده‌ای می‌سازند. جنس استند میوه می‌تواند از نوع فلز، چوب و ام دی اف باشد. استند میوه طبقات کمتری از دیگر استندها دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استند میوه، جنس استند میوه است. سایت شیک شلف بهترین استند میوه را با مناسب‌ترین جنس استند میوه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

قیمت استند میوه

از آنجایی که استندهای میوه مدل‌های مختلفی دارند، با توجه به تعداد طبقات و هم‌چنین تعداد سبدها، قیمت استند میوه می‌تواند متفاوت باشد. این موارد در رابطه با قفسه‌های میوه فروشی هم صدق می‌کند. قیمت استند میوه از مهم‌ترین ویژگی‌های استند میوه است. اگر شما هم قصد دارید از استند میوه در مغازه خود استفاده کنید و به دنبال بهترین استند میوه با مناسب‌ترین قیمت استند میوه هستید، می‌توانید با کارشناسان شیک شلف در تماس باشید. قیمت استند میوه در سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است. 

خرید استند میوه

در خرید استند میوه باید دقت داشت که سبدهای استند میوه از استحکام کافی در برابر میوه‌ها برخوردار باشد. برای مثال اگر قرار است روی سبدها هندوانه‌های سنگین وزن قرار دهید، باید خرید استند میوه را از جایی انجام دهید که تضمین دهد در برابر وزن سنگین مقاوم است. اگر می‌خواهید انواع میوه‌ها را در مغازه خود به نمایش بگذارید و نگران شکسته شدن استند میوه هستید، پیشنهاد می‌شود خرید استند میوه را از شیک شلف انجام دهید. جهت خرید استند میوه و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند میوه در ارتباط باشید.      
مهم‌ترین انتخاب برای صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌های میوه، خرید استند میوه است. با خرید استند میوه، فروش مغازه خود را افزایش دهید. با خرید استند میوه، مشتریان محصولات را بهتر می‌بینند و خرید بهتری خواهند داشت؛ پس با خرید استند میوه می‌توانید رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

استند نان

با استفاده از استند نان می‌توان نان‌ها را به صورت دسته بندی شده و منظم در دسترس مشتریان قرار داد. امروزه نانوایی تنها فروشگاهی نیست که افراد نان مورد نیاز خود را از آن تهیه می‌کنند. گذشته از آن، برخی نان‌ها مانند نان باگت و نان تست به صورت بسته بندی توسط شرکت‌ها به بازار عرضه می‌شوند. نان‌های شرکتی به شکل دسته بندی به بازار عرضه می‌شوند؛ به همین دلیل برای برای به معرض نمایش در آوردن این نوع از نان‌ها، نیاز به استند نان دارید.
با استند نان علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون داخلی، به فضای مغازه خود نظم و ترتیب می‌بخشید. هم چنین با استفاده از استند نان،  از خراب و له شدن نان‌ها نیز جلوگیری می‌کنید. استند نان می‌تواند تا ۱۰۰ کیلوگرم بار را در هر طبقه تحمل کند. با قرار دادن انواع مختلف نان در هر طبقه، به مشتریان خود برای خرید ساده‌تر کمک کنید.
استند نان در انواع مختلف یکطرفه و دوطرفه ساخته می‌شود. استند نان از جنس‌های چوبی، ام دی اف، فلزی و پلاستیکی تهیه می‌شود. استند نان از پرکاربردترین وسایل در سوپرمارکت‌ها و نان فروشی‌ها است. با استفاده از استند نان، می‌توانید انواع و اقسام نان را در دید مشتری قرار دهید و به خرید بهتر مشتری کمک کنید. با قراردادن انواع نان‌ها بر روی استند نان، مشتریان انواع نان‌ها را بهتر می‌بینند و بیشتر خرید خواهند کرد.

خرید استند نان

با خرید استند نان، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها می‌توانند نان را به شکل بهتری به فروش برسانند.  شیک شلف تولیدکننده استند نان، این نوع استند را در مدل‌های مختلفی نظیر استند نان فانتزی، استند نان باگت و استند نان خشک تولید و در قیمت‌های مختلف در بازار به فروش می‌رساند. خرید استند نان، بهترین انتخابی است که صاحبان مغازه‌ها و نان فروشی‌ها می‌توانند داشته باشند. با خرید استند نان، علاوه بر نظم و ترتیب بخشیدن به محیط اطراف، به افزایش رضایت مشتری در خرید کمک خواهید کرد و میزان فروش مغازه خود را افزایش خواهید داد.

استند
logo shikshelf

استند چیپس و پفک 4 طبقه

قیمت (تومان) : 1273000
استند
logo shikshelf

استند چیپس و پفک 3 طبقه

قیمت (تومان) : 1095000
استند
logo shikshelf

استند چیپس و پفک 5طبقه

قیمت (تومان) : 1456000
استند
logo shikshelf

استند ابزار عرض50سانتیمتر

قیمت (تومان) : 936000
استند
logo shikshelf

استند ابزار خودایست هایپری

قیمت (تومان) : 2195000
استند
logo shikshelf

استند چیپس و پفک چرخدار 6 طبقه

قیمت (تومان) : 7650720
استند
logo shikshelf

استند میوه 5 طبقه 5 سبده

قیمت (تومان) : 3775680
استند
logo shikshelf

استند میوه 4 طبقه 8 سبده

قیمت (تومان) : 6219936
استند
logo shikshelf

استند اجیل و خشکبار 12 محفظه

قیمت (تومان) : 9611426
استند
logo shikshelf

استند چیپس و پفک

قیمت (تومان) : 0
استند
logo shikshelf

استند حبوبات و خشکبار

قیمت (تومان) : 0
استند
logo shikshelf

استند نان

قیمت (تومان) : 0
استند
logo shikshelf

استند پانچی ابزار

قیمت (تومان) : 0
استند
logo shikshelf

استند میوه

قیمت (تومان) : 0
استند
logo shikshelf

استند ابزار

قیمت (تومان) : 0

استند در فروشگاه ها باعث نظم بخشیدن به قرارگیری اقلام و تبلیغ کالاها می باشد. فرقی ندارد چه محصولی را در استند قرار می دهید؛ ماهیت استند سبب می شود چشم ها به اقلام درون آن خیره شود.
از انواع استند می توان به استند ایستاده، استند رومیزی و استند دیواری اشاره کرد.

استند ابزار

ابزار فروشی‌ها از جمله مکان‌هایی هستند که روزانه مراجعه کننده زیادی دارند. صاحبان ابزار فروشی‌ها به این دلیل که محصولات خود را به بهترین شکل در معرض دید مشتریان قرار دهند، می‌توانند از استند ابزار استفاده کنند. استند ابزار یکی از پرکاربردترین وسایلی است که در انواع ابزارفروشی‌ها استفاده می‌شود. با توجه به اینکه اکثر محصولات ابزارفروشی‌ها ریز و کوچک هستند، پس برای نظم بخشیدن به محیط خود می‌توانند از استند ابزار استفاده کنند. در ادامه با انواع استند ابزار آشنا خواهید شد.

استند ابزار دیواری

استند ابزار دیواری یک نوع استند ابزار است. استند ابزار دیواری را می‌توان روی دیوار نصب کرد. برای اینکه ابزارآلات به خوبی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و در دسترس باشد، می‌توان از نوعی استند ابزار دیواری که در سطح بالا قرار می‌گیرد، استفاده کرد و فروش را به حداکثر رساند.
یکی از بهترین انواع استند ابزار، استند ابزار دیواری است؛ زیرا به نظم و ترتیب بخشیدن به ابزارفروشی‌هایی که اندازه کوچکی دارند، بسیار کمک می‌کند. با توجه به این‌که استند ابزار دیواری روی دیوار قرار می‌گیرد، از گم شدن اکثر وسایل ریز و کوچک ابزارفروشی‌ها جلوگیری خواهد کرد.

استند ابزار پانچی

یکی دیگر از انواع استندهای ابزاری، استند ابزار پانچی است. استند ابزار پانچی از یک صفحه پانچ تولید شده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، مدل قرارگیری شاخک‌ها را تغییر دهید. در کارگاه، ابزار فروشی و هر مرکز تولیدی و صنعتی، برای آویزان کردن ابزارها می‌توانید از استند ابزار پانچی استفاده کنید و از آنجایی که استند ابزار پانچی سبک است، قابلیت جابه‌جایی دارد. استند ابزار پانچی در دو مدل ارائه می‌شود. در مدل اول ارتفاع ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض ۱۰۰ سانتی‌متر است و در مدل دوم ارتفاع ۱۷۰ سانتی متر و عرض ۵۰ سانتی متر است. 
استند ابزار پانچی طرفداران زیادی دارد؛ زیرا افراد می‌توانند با توجه به علاقه و نیازی که دارند، مدل شاخک‌ها را تغییر دهند و بهترین استفاده را از استند ابزار پانچی کنند. با تغییر شاخک‌های استند ابزار پانچی با توجه به نیاز خود، می‌توانید انواع ابزارهای ریز و درشت خود را در دسترس قرار دهید.

قیمت استند ابزار

قیمت استند ابزار به عواملی مانند نوع استند ابزار، ابعاد و جنس بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت استند ابزار می‌توانید به سایت شیک شلف تولید کننده انواع استند ابزار مراجعه کنید.
برای اطلاع از قیمت استند ابزار، باید به این نکته توجه داشت که قیمت استند ابزار بستگی به سایز و نوع استند دارد. یکی از مهم‌ترین مواردی که افراد برای خرید استند ابزار مد نظر قرار می‌دهند، قیمت استند ابزار است. قیمت استند ابزار در شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است.

خرید استند ابزار

امروزه کمتر فروشگاهی را می‌توان یافت که از استند ابزار برای معرفی و نمایش محصولاتش استفاده نکند. در واقع می‌توان این طور گفت که قیمت استند ابزار در برابر ویژگی‌های مثبتی که دارد، کاملاً مناسب است. برای خرید استند ابزار می‌توانید با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند ابزار در تماس باشید.  
برای اکثر صاحبان ابزار فروشی‌ها، خرید استند ابزار بسیار واجب است. برای خرید استند ابزار، حتماً به کاربرد استند ابزار توجه کنید تا مناسب شما باشد. از آنجایی که شیک شلف متنوع‌ترین و بهترین انواع استند ابزار را دارد، بهترین گزینه برای افرادی است که قصد خرید استند ابزار را دارند.          

استند پانچی

یکی دیگر از استندهای فروشگاهی استند پانچی است. پانچ به میله‌های نازکی که برروی استند پانچی قرار دارد گفته می‌شود. با استفاده از استند پانچی می‌توان اقلام فروشگاه را به پانچ‌های استند آویزان کرد و آن‌ها را در معرض دید خریداران احتمالی قرار داد. استفاده از استند پانچی برای فروشگاه‌هایی که با مشکل کمبود جا دست و پنجه نرم می‌کنند، پیشنهاد فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. 
استند پانچی به شکل ایستاده در مغازه شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید از هنگرها وسایل خود را آویزان کنید و آن‌ها را در معرض نمایش برای مشتریان خود قرار بدهید. استند پانچی هم در محیط‌های داخلی و هم محیط خارجی قابل استفاده است و از جنس‌هایی نظیر فلز، چوب، پارچه و غیره تهیه می‌شود. انواع لوازم ریز و درشت را می‌توان از استند پانچی آویزان کرد. 
اصلی‌ترین ویژگی استند پانچی، ایجاد آرایش مخصوص به وسیله شاخک‌ها است. ارتفاع استند پانچی ۱۷۰ سانتی‌متر و عرض استند پانچی ۵۰ سانتی‌متر است.
یکی از پرکاربردترین وسایل در انواع مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و کوچک، استند پانچی است. اگر می‌خواهید محصولات شما بهتر و بیشتر در معرض دید قرار بگیرند، بهترین گزینه استند پانچی است. با در معرض نمایش قرار دادن محصولات خود به کمک استند پانچی، شانس فروش آن‌ها را افزایش خواهید داد.

انواع استند پانچی

انواع استند پانچی شامل ایستاده، رومیزی، گردان و دیواری است؛ که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
برای این‌که محصولات مغازه و فروشگاه خود را بیشتر در معرض دید قرار بدهید، باید با انواع استند پانچی آشنا باشید. انواع استند پانچی شامل استند پانچی دیواری، استند پانچی گردان و غیره می‌شود. برای آشنایی بیشتر با انواع استند پانچی، سایت شیک شلف بهترین گزینه است؛ زیرا بیشترین انواع استند پانچی را دارد.

استند پانچی دیواری

استند پانچی دیواری یک نوع از استند پانچی است. برای این‌که بتوانید محصولات و اکسسوری‌های خود را به زیبایی بر روی دیوار به نمایش بگذارید و مشتریان محصولات را به خوبی مورد ارزیابی قرار بدهند و خرید کنند، می‌توانید از استند پانچی دیواری استفاده کنید. استند پانچی دیواری قابلیت نصب بر روی دیوار انواع فروشگاه‌ها را دارند.
استند پانچی دیواری بسیار پرکاربرد است. به کمک استند پانچی دیواری، می‌توانید محصولات خود را در معرض نمایش قرار بدهید و فروش مغازه و فروشگاه خود را بیشتر کنید. امروزه اکثر فروشگاه‌ها و مغازه‌های بزرگ، از استند پانچی دیواری استفاده می‌کنند.

استند پانچی گردان

یکی دیگر از انواع استند پانچی، استند پانچی گردان است؛ که از پرکاربردترین استندهای فروشگاهی و تبلیغاتی محسوب می‌شود. برخلاف استند پانچی دیواری، استند پانچی گردان قابلیت چرخاندن دارد. استند پانچی گردان از ورقه‌های پانچ شده‌ای ساخته شده که روی این ورقه‌ها، آویزهای پانچی قرار دارد. با چرخاندن استند پانچی گردان، مشتریان این امکان را پیدا می‌کنند تا تمامی اقلام را با دقت نظاره کنند و گزینه مورد نظر خود را خریداری کنند. 
استند پانچی گردان یک استند پانچی مربعی است؛ که از همه جهت قابل استفاده است. ارتفاع استند پانچی گردان ۱۵۵ سانتی‌متر و طول هر ضلع استند پانچی گردان ۲۵ سانتی‌متر است. استند پانچی گردان دارای یک پایه‌ی چرخدار است که حمل و نقل را تسهیل می‌کند.
استند پانچی گردان، یکی از رایج‌ترین انواع استند پانچی است؛ زیرا محصولات را به خوبی در معرض دید مشتری قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید در بین فروشگاه‌ها و مغازه‌های بزرگ رقیب، بیشترین فروش را داشته باشید، بهترین گزینه ابزاری مثل استند پانچی گردان است؛ تا محصولات شما را به خوبی به مشتریان نشان دهد. 

استند پانچی گردان رومیزی

استند پانچی گردان رومیزی یکی دیگر از انواع استند پانچی است. استند پانچی گردان رومیزی طوری طراحی شده است که می‌توان از قسمت پایین آن نیز به‌عنوان نگه‌دارنده‌ی برخی وسایل استفاده کرد. ارتفاع استند پانچی گردان رومیزی ۶۷ سانتی‌متر، طول استند پانچی گردان رومیزی ۲۴ سانتی‌متر و عرض آن ۲۴ سانتی‌متر است.
با استفاده از استند پانچی گردان رومیزی، می‌توانید محصولات فروشگاه و مغازه خود را دم دست مشتری قرار دهید. با استفاده از استند پانچی گردان رومیزی، مشتریان محصولات را از نزدیک می‌بینند و احتمال خرید بیشتر مشتریان از مغازه و فروشگاه شما بیشتر خواهد شد. 

قیمت استند پانچی

قیمت استند پانچی به عواملی مانند نوع، جنس و ابعاد استند پانچی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت استند پانچی، می‌توانید به سایت شیک شلف تولید کننده انواع استند پانچی مراجعه کنید.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در خرید استند پانچی، قیمت استند پانچی است. اگر شما هم دنبال مناسب‌ترین قیمت استند پانچی هستید، سایت شیک شلف بهترین گزینه‌ها را برای شما مد نظر دارد. قیمت استند پانچی سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است؛ تا شما بتوانید در تعداد زیادی این استندها را تهیه کنید.

خرید استند پانچی

با خرید استند پانچی می‌توان اقلام فروشگاه‌ها را به نحو شکیل و مرتب در معرض دید خریداران احتمالی قرار داد و به آن‌ها در تجربه یک خرید بهتر کمک کرد. جهت خرید و استعلام قیمت استند پانچی با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند پانچی تماس بگیرید. 
اگر شما هم قصد خرید استند پانچی را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید استند پانچی، می‌توانید در سایت شیک شلف با انواع استند پانچی آشنا شوید.     

استند چیپس و پفک

برای اینکه در مغازه خود، چیپس و پفک‌ها را بهتر به معرض نمایش بگذارید و آن‌ها را بر حسب نوع طبقه بندی کنید، پیشنهاد می‌شود از استند چیپس و پفک استفاده کنید؛ تا هم به محصولات خود نظم و ترتیب ببخشید و هم به مشتری در انتخاب صحیح کمک کنید. با استفاده از استند چیپس و پفک، علاوه بر محافظت از آن‌ها در برابر خرد شدن، مشتریان نسبت به خرید آن‌ها وسوسه می‌شوند. 
اکثر افراد با دیدن چیپس و پفک، تصمیم به خرید چیپس و پفک می‌کنند. مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ، برای این‌که بیشتر چیپس و پفک بفروشند، از استند چیپس و پفک استفاده می‌کنند. با استفاده از استند چیپس و پفک، مشتریان انواع چیپس و پفک را بهتر می‌بینند و تصمیم به خرید می‌گیرند.

خرید استند چیپس و پفک

با خرید استند چیپس و پفک، سوپرمارکت‌ها می‌توانند تنقلات خود را از له شدن و خرد شدن در امان نگه دارند. جهت خرید استند چیپس و پفک و استعلام قیمت استند چیپس و پفک با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند چیپس و پفک در تماس باشید.
اگر شما هم قصد خرید استند چیپس و پفک را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. خرید استند چیپس و پفک، برای همه مغازه‌ها و فروشگاه‌ها، امری واجب است.

قیمت استند چیپس و پفک

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید استند چیپس و پفک مناسب، قیمت استند چیپس و پفک است. قیمت استند چیپس و پفک در سایت شیک شلف، بسیار مقرون به صرفه است. اگر شما هم دنبال مناسب‌ترین قیمت استند چیپس و پفک هستید، سایت شیک شلف بهترین گزینه است.  

استند حبوبات

داشتن استند حبوبات، از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون داخلی مغازه است. برای نگهداری و در معرض نمایش گذاشتن حبوبات، از استند حبوبات استفاده می‌شود. بر روی استند حبوبات، محفظه‌هایی وجود دارد که حبوبات را داخل آنها می‌ریزند. از آنجایی که در فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها، تمیز و مرتب بودن یکی از عوامل اصلی در فروش به حساب می‌آید؛ پس با استند حبوبات هم به مغازه خود نظم ببخشید و هم از حبوبات محافظت کنید. با استفاده از استند حبوبات، می‌توان حبوبات را در محفظه‌های قابل رویت قرار داد و از نشستن حشرات و پرندگان روی آن‌ها و هم‌چنین از نشستن کثیفی و آلودگی روی آن‌ها جلوگیری کرد.
اکثر مغازه‌ها و فروشگاه‌های خوراکی، برای نشان دادن انواع حبوبات به مشتریان از استند حبوبات استفاده می‌کنند. با استفاده از استند حبوبات در مغازه و فروشگاه خود، به مشتریان در انتخاب درست و خرید مقدار مناسب حبوبات کمک خواهید کرد. به کمک استند حبوبات، مشتریان می‌توانند به مقداری که نیاز دارند خرید کنند و همین موضوع رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد. 

قیمت استند حبوبات

قیمت استند حبوبات به ابعاد استند بستگی دارد. هرچقدر ابعاد بزرگ و کوچک شوند، به همان نسبت قیمت استند حبوبات نیز تغییر خواهد کرد. جنس مواد اولیه و هم چنین نوع برند نیز، در قیمت استند حبوبات تأثیرگذار خواهد بود.
قیمت استند حبوبات در سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است؛ تا مشتریان بتوانند به تعداد مناسب استند حبوبات تهیه کنند. سایت شیک شلف از مناسب‌ترین قیمت استند حبوبات برخوردار است و مشتریان را در خرید تعداد بیشتر استند حبوبات همراهی می‌کند.

خرید استند حبوبات 

با خرید استند حبوبات می‌توان حبوبات مغازه را به نحوی شکیل در درون ظرف‌ها قرار داد و از نشستن گرد و غبار و آلودگی روی آن‌ها جلوگیری کرد. برای خرید استند حبوبات با کارشناسان شیک شلف، تولیدکننده استند حبوبات در تماس باشید. 
اگر شما هم قصد خرید استند حبوبات را دارید، با مراجعه به سایت شیک شلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید استند حبوبات مناسب، به اندازه مغازه و میزان نیاز خود توجه داشته باشید.

استند خشکبار و آجیل

خشکبار فروشی‌ها برای اینکه هم در فضای داخلی مغازه خود دکوراسیون خوبی ایجاد کنند و هم برای اینکه به انواع و اقسام آجیل‌ها نظم و ترتیب ببخشند و آنها را به زیبایی در کنار یکدیگر بچینند، می‌توانند از استند خشکبار و آجیل استفاده کنند. استند خشکبار و آجیل جای کمی از فروشگاه را اشغال می‌کند و محصولات زیاد و متنوعی را در خود جای می دهد.در استند خشکبار و آجیل، محصول جدید از بالای ظرف پر می‌شود و محصول قدیمی از پایین ظرف خارج می‌شود.
در استند خشکبار و آجیل، محصولات دچار خرابی و پوسیدگی نخواهند شد. استند خشکبار و آجیل از کثیف شدن آجیل جلوگیری می کند. از آنجایی که خشکبار و آجیل طرفداران زیادی دارد، در صورتی که مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی که خشکبار و آجیل می‌فروشند از استند خشکبار و آجیل استفاده کنند، می‌توانند فروش خود را بسیار بیشتر کنند. با استفاده از استند خشکبار و آجیل، مشتریان با انواع خشکبار و آجیل آشنا می‌شوند و مقدار بیشتری خرید می‌کنند. در صورت استفاده از استند خشکبار و آجیل، رضایت مشتریان افزایش می‌یابد؛ زیرا مشتریان می‌توانند به مقدار مورد نیاز خرید کنند.

خرید استند خشکبار و آجیل

آجیل و خشکبار خوراکی‌هایی هستند که افراد در تمام زمان‌ها آن ها را خریداری می‌کنند. با خرید استند خشکبار و آجیل، مطمئن می‌شوید که آجیل و خشکبار، به تازه‌ترین شکل ممکن و بدون گرد و غبار به دست مشتریان می‌رسد. جهت خرید استند خشکبار و آجیل و استعلام قیمت با کارشناسان شیک شلف، تولیدکننده استند آجیل و خشکبار در تماس باشید.
اگر شما هم در مغازه و فروشگاه خود به فروش خشکبار و آجیل مشغول هستید، خرید استند خشکبار و آجیل بسیار برای شما واجب است. با خرید استند خشکبار و آجیل، میزان فروش خود را افزایش خواهید داد. در صورت خرید استند خشکبار و آجیل، مشتریان رضایت بیشتری از خرید خواهند داشت؛ زیرا می‌توانند به مقدار مورد نیاز خرید کنند.

استند میوه

در میوه فروشی‌ها برای اینکه به فضای فروشگاه نظم ببخشند، از استند میوه استفاده می‌کنند. با استفاده از استند میوه، انواع مختلف میوه‌ها و سبزیجات به ترتیب و در ردیف‌های جدا قرار خواهند گرفت. در استند میوه روی هر طبقه، ۴ تا ۸ سبد قرار می‌گیرد. با قرار دادن استند میوه در فروشگاه، خرید برای مشتریان شما بسیار راحت‌تر خواهد شد و درنتیجه فروش فروشگاه زیاد می‌شود.
با توجه به این نکته که میوه فروشی‌ها از پر رفت و آمدترین مغازه‌ها هستند، نیاز بسیار زیادی به نظم و ترتیب دارند. بهترین گزینه برای افزایش نظم و ترتیب در میوه فروشی‌ها، استفاده از استند میوه است. با استفاده از استند میوه، مشتریان انواع و اقسام میوه‌ها را می‌بینند و در نتیجه خرید بهتر و بیشتری خواهند کرد. استند میوه در نظم بخشیدن و زیبا کردن مغازه و فروشگاه شما، نقش تأثیرگذاری ایفا می‌کند.

جنس استند میوه

برای اینکه رفت و آمد هوا از پوسیدگی میوه‌ها جلوگیری کند، استند میوه را از دو نوع مشبک و نرده‌ای می‌سازند. جنس استند میوه می‌تواند از نوع فلز، چوب و ام دی اف باشد. استند میوه طبقات کمتری از دیگر استندها دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استند میوه، جنس استند میوه است. سایت شیک شلف بهترین استند میوه را با مناسب‌ترین جنس استند میوه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

قیمت استند میوه

از آنجایی که استندهای میوه مدل‌های مختلفی دارند، با توجه به تعداد طبقات و هم‌چنین تعداد سبدها، قیمت استند میوه می‌تواند متفاوت باشد. این موارد در رابطه با قفسه‌های میوه فروشی هم صدق می‌کند. قیمت استند میوه از مهم‌ترین ویژگی‌های استند میوه است. اگر شما هم قصد دارید از استند میوه در مغازه خود استفاده کنید و به دنبال بهترین استند میوه با مناسب‌ترین قیمت استند میوه هستید، می‌توانید با کارشناسان شیک شلف در تماس باشید. قیمت استند میوه در سایت شیک شلف بسیار مقرون به صرفه است. 

خرید استند میوه

در خرید استند میوه باید دقت داشت که سبدهای استند میوه از استحکام کافی در برابر میوه‌ها برخوردار باشد. برای مثال اگر قرار است روی سبدها هندوانه‌های سنگین وزن قرار دهید، باید خرید استند میوه را از جایی انجام دهید که تضمین دهد در برابر وزن سنگین مقاوم است. اگر می‌خواهید انواع میوه‌ها را در مغازه خود به نمایش بگذارید و نگران شکسته شدن استند میوه هستید، پیشنهاد می‌شود خرید استند میوه را از شیک شلف انجام دهید. جهت خرید استند میوه و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان شیک شلف تولیدکننده استند میوه در ارتباط باشید.      
مهم‌ترین انتخاب برای صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌های میوه، خرید استند میوه است. با خرید استند میوه، فروش مغازه خود را افزایش دهید. با خرید استند میوه، مشتریان محصولات را بهتر می‌بینند و خرید بهتری خواهند داشت؛ پس با خرید استند میوه می‌توانید رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

استند نان

با استفاده از استند نان می‌توان نان‌ها را به صورت دسته بندی شده و منظم در دسترس مشتریان قرار داد. امروزه نانوایی تنها فروشگاهی نیست که افراد نان مورد نیاز خود را از آن تهیه می‌کنند. گذشته از آن، برخی نان‌ها مانند نان باگت و نان تست به صورت بسته بندی توسط شرکت‌ها به بازار عرضه می‌شوند. نان‌های شرکتی به شکل دسته بندی به بازار عرضه می‌شوند؛ به همین دلیل برای برای به معرض نمایش در آوردن این نوع از نان‌ها، نیاز به استند نان دارید.
با استند نان علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون داخلی، به فضای مغازه خود نظم و ترتیب می‌بخشید. هم چنین با استفاده از استند نان،  از خراب و له شدن نان‌ها نیز جلوگیری می‌کنید. استند نان می‌تواند تا ۱۰۰ کیلوگرم بار را در هر طبقه تحمل کند. با قرار دادن انواع مختلف نان در هر طبقه، به مشتریان خود برای خرید ساده‌تر کمک کنید.
استند نان در انواع مختلف یکطرفه و دوطرفه ساخته می‌شود. استند نان از جنس‌های چوبی، ام دی اف، فلزی و پلاستیکی تهیه می‌شود. استند نان از پرکاربردترین وسایل در سوپرمارکت‌ها و نان فروشی‌ها است. با استفاده از استند نان، می‌توانید انواع و اقسام نان را در دید مشتری قرار دهید و به خرید بهتر مشتری کمک کنید. با قراردادن انواع نان‌ها بر روی استند نان، مشتریان انواع نان‌ها را بهتر می‌بینند و بیشتر خرید خواهند کرد.

خرید استند نان

با خرید استند نان، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها می‌توانند نان را به شکل بهتری به فروش برسانند.  شیک شلف تولیدکننده استند نان، این نوع استند را در مدل‌های مختلفی نظیر استند نان فانتزی، استند نان باگت و استند نان خشک تولید و در قیمت‌های مختلف در بازار به فروش می‌رساند. خرید استند نان، بهترین انتخابی است که صاحبان مغازه‌ها و نان فروشی‌ها می‌توانند داشته باشند. با خرید استند نان، علاوه بر نظم و ترتیب بخشیدن به محیط اطراف، به افزایش رضایت مشتری در خرید کمک خواهید کرد و میزان فروش مغازه خود را افزایش خواهید داد.